در این راهنما شما نحوه استفاده از سرویس ارسال پیامک در نرم افزار مبین سافت را آموزش خواهید دید.

تهیه پنل ارسال پیامک

معمولا برای اتصال نرم افزارها به پنل های ارسال پیامک از روش های متفاوتی استفاده می شود که در نرم افزار مبین سافت، شما میتوانید از امضای دیجیتال پنل خود استفاده کنید و نیازی به نصب هیچگونه فایل و سرویسی نخواهید داشت.

در حال حاضر امکان اتصال به دو پنل پیامکی شرکت پارس گرین و IPPanel در نرم افزار وجود دارد که پیشنهاد می گردد از پارس گرین استفاده نمایید. برای این منظور ، با همکاری صورت گرفته توسط  مبین سافت و شرکت پارس گرین، کد تخفیفی برای مشتریان مبین سافت در نظر گرفته شده است به شما در خرید پنل پیامک ۱۸ درصد تخفیف داده خواهد شد.

 

کد تخفیف خرید از پارس گرین:  mobinsoft

با رفتن به قسمت ثبت نام، ابتدا ثبت نام نمایید.

لینک ورود به بخش ثبت نام:

http://login.parsgreen.com/account/signup?uc=467rxj

پس از ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور برای شما پیامک شده و می توانید با مراجعه به نشانی parsgreen.com وارد پنل کاربری خود شوید، پس از ثبت نام شما دارای یک پنل اختصاصی و رایگان شده اید که می توانید از مزایای آن استفاده نمایید:

برای اتصال  نرم افزار مبین سافت به پنل پیامکی از قسمت وب سرویس > کلید / ApiKey نسبت به دریافت توکن اقدام نمایید:

 

 

تنظیمات پنل پیامک در ماژول ارسال پیامک نرم افزار مبین سافت

پس از انجام مراحل بالا حال باید توکن دریافتی را درنرم افزار قرارداده و ارتباط را بررسی نمود، توجه نمایید برای ارسال پیامک حتما باید نرم افزار مبین سافت با اینترنت ارتباط داشته باشد:

نرم افزار مبین سافت را اجرا نموده و وارد قسمت امکانات نرم افزار – تنظیمات نرم افزار –  سامانه پیامک شوید.

تیک فعالسازی ارسال پیامک را بزنید و توکن را در قسمت امضای دیجیتال وارد نمایید . خط اختصاصی پیش فرض هم ۱۰۰۰۴۰۰۴۰۴۰ می باشد و در نهایت روی ثبت اطلاعات کلیک کنید تا تغییرات ذخیره گردد.

 

پیامک سفید (ارسال پیامک به بلک لیست)
برای ارسال پیامک به کسانی که پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند، بایستی از قسمت تنظیمات > پیامک سفید (بلک لیست)، الگوهای پیامکی خود را طبق تعریف نمایید.

ارسال پیامک به بلک لیست (پیامک سفید)

 

پس از انجام مراحل بالا در قسمت اطلاعات پایه – تعریف وضعیت تعمیر می توانید متن پیامک در هر مرحله از تعمیر را مشخص نمایید. کافیست روی مرحله مورد نظر کلیک  نمایید و تیک ارسال پیامک را بزنید و در نهایت متن مورد نظر را وارد نمایید. از قسمت متن آماده می توانید الگوهای پیش فرض را در متن پیامک قرار دهید:

همچنین در صورتی که قصد ارتقا پنل پیامکی خود را دارید به روش زیر عمل کنید:

برای ارتقاء پنل پیامک باید از قسمت پروفایل کاربری (سمت چپ و بالای پنل) دکمه ارتقا را استفاده نمایید:

از این قسمت طرح مدنظر را با توجه به امکانات انتخاب نمایید.

با درج کد تخفیف ۱۸ درصد تخفیف در خرید خود دریافت نمایید:

در صورتی که در مراحل انجام خرید و یا شارژ پنل سوالی داشتید میتوانید با واحد پشتیبانی شرکت پارس گرین ارتباط برقرار نمایید:

از قسمت پشتیبانی و آموزش > قسمت پشتیبانی/تیکت را انتخاب نمایید

و یا با شماره ۴۱۷۵۷۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.